Wymiany i zwroty

1. Czy mogę wymienić towar na inny?

Nie ma możliwości wymiany towaru na inny. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, uprzejmie prosimy najpierw o dokonanie zwrotu, a następnie założenie nowego zamówienia.

2. Czy mogę zwrócić towar?

Tak, towar możesz zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Regulację w tym zakresie zapewnia: Prawo odstąpienia od umowy, zgodnie z którym ma Pani/Pan prawo odstąpić od umowy zakupu/sprzedaży w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od odbioru zamówionych produktów przez Klienta.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij oświadczenie (do pobrania tutaj) i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

MeBrando.pl
Dębogóra 40
64-730 Wieleń

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami, dołącz również wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz rachunek lub fakturę.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłała/ł nam informację e-mailem na shop@mebrando.pl, dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa odstąpienia od umowy, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

3. Co muszę zrobić aby zwrócić towar?

Wydrukuj plik PDF zawierający "formularz zwrotu" (do pobrania tutaj) i wypełnij. Następnie zapakuj zwracany produkt w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym, bez śladów używania, kompletny, z oryginalnymi metkami wraz z "formularzem zwrotu" i oryginałem dowodem zakupu (rachunek lub faktura). I odeślij do naszego sklepu na adres: Dębogóra 40, 64-730 Wieleń. Sklep MeBrando.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

4. Kiedy i w jaki sposób nastąpi zwrot pieniędzy za odesłany towar?

W przypadku odstąpienia od umowy zakupu/sprzedaży i odesłania do nas produktów z których rezygnujesz, zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (ale do wysokości kwoty najtańszego sposobu wysyłki, dostępnego w naszym sklepie), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Ciebie zwracany produkt/y. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu płatności przelewem. W przypadku wyboru płatności poprzez Przelewy24.pl lub za pobraniem, poprosimy Ciebie o podanie numeru konta oraz imienia i nazwiska właściciela tego konta w banku, abyśmy mogli wykonać przelew zwrotny. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Promocje
Koszulka damska Ringspun Premium
Koszulka damska Ringspun Premium
39,90 zł 19,90 zł
szt.
Bestsellery
Ręcznik bawełniany frotte 50x100 cm
Ręcznik bawełniany frotte 50x100 cm
24,90 zł
szt.
Koszulka damska Ladie's Slim
Koszulka damska Ladie's Slim
35,90 zł
szt.
Koszulka damska Ringspun Premium
Koszulka damska Ringspun Premium
39,90 zł 19,90 zł
szt.
Damska koszulka polo Ladie's Cotton
Damska koszulka polo Ladie's Cotton
39,90 zł
szt.
Waluty

e-mail: shop@mebrando.pl

telefon: +48 791 502 813

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl