Gwarancja i reklamacje

1. Czy produkty oferowane w sklepie są objęte gwarancją?

Zobowiązujemy się dostarczyć Tobie Produkty bez wad, które są objęte gwarancją zgodnie z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Polsce. W przypadku wykrycia wady lub usterki prosimy o kontakt na adres shop@mebrando.pl.

2. Czy i jak mogę reklamować towar?

Tak, towar możesz reklamować podając nam informację i okoliczności dotyczące przedmiotu reklamacji (na przykład z wykorzystaniem pisma wysłanego pocztą tradycyjną na adres: Mebrando.pl, Dębogóra 40, 64-730 Wieleń lub pocztą elektroniczną, na adres: shop@mebrando.pl). Prosimy o uwzględnienie w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady, Twojego żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. Możesz do tego skorzystać z jednego z wzorów formularzy reklamacji towaru, dostępnych tutaj, jednak nie jest to obowiązkowe. Będziemy także potrzebować danych kontaktowych osoby składającej reklamację - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez nasz sklep. Nasz sklep ustosunkuje się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

3. Gdzie lub do kogo mogę się zgłosić po pomoc, jeśli coś pójdzie nieprawidłowo?

Jako Klientka/Klient naszego sklepu, w sprawach rozstrzygnięcia sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży, masz możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, takich jak stały polubowny sąd konsumencki, wojewódzki inspektor Inspekcji Handlowej. Możesz też skorzystać z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej. Zasady dostępu do procedur takiego wsparcia, dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych tychże podmiotów. Szczegółowe informacje i przykładowe linki, znajdziesz w Regulaminie naszego sklepu.

Promocje
Koszulka damska Ringspun Premium
Koszulka damska Ringspun Premium
39,90 zł 19,90 zł
szt.
Bestsellery
Ręcznik bawełniany frotte 50x100 cm
Ręcznik bawełniany frotte 50x100 cm
24,90 zł
szt.
Koszulka damska Ringspun Premium
Koszulka damska Ringspun Premium
39,90 zł 19,90 zł
szt.
Koszulka damska Ladie's Slim
Koszulka damska Ladie's Slim
35,90 zł
szt.
Damska koszulka polo Ladie's Cotton
Damska koszulka polo Ladie's Cotton
39,90 zł
szt.
Waluty

e-mail: shop@mebrando.pl

telefon: +48 791 502 813

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl